Merkez Profili


     Miyelin Psikoloji Merkezi çocuklara, gençlere, ailelere ve yetişkinlere psikoterapi hizmeti vermektedir. Kuruluş amacı psikoterapi hizmetinin ulaşılabilirliğini artırmak, psikoterapi korkusunu ortadan kaldırmak ve insanlara alanında uzman kişilerce psikoterapi hizmeti vermektir.

     Merkezimizde Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Bütüncül Terapi ve Oyun Terapisi uygulanmaktadır.

     Kullanılan bütün teknikler ve hizmetler bilimsel ilkelere uygun olarak verilmektedir. Psikologluk meslek etiği gereği bilimselliği güvenilir kaynaklarca ispat edilmeyen ve kabul görmeyen hiçbir yöntem merkezimizde kullanılmamaktadır. Bütün psikologlarımız psikologluk mesleği etik ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır.


Ömer Halıcı Kimdir?


      Ömer halıcı 1987 yılında Çorum’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Çorum’da tamamladı. Atılım Üniversitesi psikoloji(İngilizce) bölümünden mezun oldu. Klinik psikoloji alanında uzmanlık eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesinde tamamladı. Eğitim hayatı süresince Sincan Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda, Ankara da birkaç farklı özel huzurevinde gönüllü olarak çalışmalar yaptı. 2014 yılında askerliğini yedek subay psikolog olarak Hakkari Çukurca 2. Hudut Tugayında yaptı. Bir buçuk yıl rehabilitasyon merkezinde psikolog olarak çalıştı. Hitit üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Çorum AMATEM de stajlarını tamamladı. 2014 yılından beri aktif olarak çalışmaktadır. Şu an kurucusu olduğu Miyelin Psikoloji Merkezinde psikoterapi uygulamakta, konferanslar vermekte, Alapala Makinada psikolojik ve psikoterapik destek hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Türk Psikologlar Derneği üyesidir.gtag('config', 'AW-957400051');